📣اخبار دانشگاه اشراق:

🔹 برگزاری محفل معارفه و خوش آمدید محصلان جدیدالشمول به همراه تقدیر از محصلین برتر سمستر خزانی

🎓 طی یک محفل به روز دوشنبه 10 ثور 1403 با حضور محصلان جدیدالشمول ضمن خوش آمدگویی به ایشان، از محصلین برتر سمستر خزانی 1402 تقدیر به عمل آمد.

🔹 برنامه با تلاوت کلام الهی توسط قاری برجسته و بین المللی ولایت هرات جناب قاری علی احمد سروری محصل دانشکده اقتصاد اشراق آغاز شد و فضای محفل با آیات نورانی قرآن کریم معطر گردید.

🔸در ابتدای محفل محترم استاد ماستر علی سلطانی هروی؛ آمر تحقیقات و ارتباطات دانشگاه اشراق، ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و اعلان آجندای محفل، در مورد فعالیت های علمی فرهنگی اشراق و ظرفیت ها و زمینه های همکاری و تعامل دانشجویان با بخش های مربوطه سخنانی ارائه نمود. ایشان ضمن تبریک پیروزی افتخار آمیز و راه یابی تیم ملی فوتسال افغانستان به جام جهانی 2024 ، ورزش و تحرک را در پهلوی کسب علم و دانش، عامل مهم پویایی دانشگاه و دانشجو عنوان کرده و به کسب افتخارات و رتبه های برتر جهانی محصلان اشراق در مسابقات ورزشی و علمی فرهنگی اشاره نمود.

🔹 در ادامه برنامه محترم داکتر احمد رفیع عبداللهی؛ معاون علمی و سرپرست دانشگاه اشراق، ضمن خوشامدگویی به محصلان جدیدالشمول و اساتید و دانشجویان حاضر در محفل، پیرامون پیشینه و جایگاه علمی اشراق در طول چندین سال فعالیت آکادمیک مطالبی ارائه کرده، محصلان را به تلاش و کوشش در جهت رشد علمی و کسب دانش و تجربه که لازمه آبادانی و توسعه وطن می باشد دعوت نمود.
ایشان افزودند: هیأت رهبری اشراق به همراه بخش های اداری مختلف تمام تلاش خود را برای فراهم ساختن زمینه پیشرفت علمی محصلین عزیز خواهند نمود.
🔸 داکتر عبداللهی همکاری و تعامل میان مسئولین و محصلین را عامل مهم رسیدن به اهداف عالیه در عرصه آکادمیک عنوان نمود و به دانشجویانی که رتبه های برتر را در سمستر قبل کسب نموده اند تبریک گفته و آنان را سرمایه های مهم معنوی دانشگاه و کشور دانست. ایشان بر آمادگی هیأت رهبری اشراق در حمایت از فعالیت های علمی و فرهنگی محصلین و دانشجویان در قالب های مختلف تأکید کرد.

🔹 در ادامه محترم استاد ماستر غلام حسن رحمانی معاون امور محصلان دانشگاه اشراق، ضمن خوشامدگویی به محصلان جدیدالشمول سمستر بهاری 1403 ، کسب رتبه های برتر را به دانشجویان سمستر خزانی 1402 تبریک گفت. ایشان بر آمادگی معاونت امور محصلان برای ارتقاء کمی و کیفی خدمت رسانی به محصلین تآکید نمود.
🔸استاد رحمانی در ادامه صحبت های خود با هدف آشنایی محصلان جدیدالشمول با ضوابط و فرایندهای سیستم آموزش عالی، به تشریح قوانین وزارت تحصیلات عالی در خصوص تحصیل در دانشگاه پرداخته و ضوابط و قوانین سیستم کردیت را تشریح و توصیف نمود.
🔹 در ادامه محفل مراسم تقدیر از رتبه های برتر دانشجویی در سمستر خزانی 1402 تقدیر و تشکر به عمل آمد. همچنین در این محفل از محترم برهان الدین سادات نماینده دانشگاه در وزارت تحصیلات عالی با ارائه لوح سپاس تقدیر و تشکر گردید.
🔸 در قسمت اخیر محفل محترم مولوی صادقی نماینده کمیته دعوت و ارشاد وزارت تحصلات عالی پیرامون لزوم توجه به ارزش های اسلامی و معنویت در پهلوی کسب علم و دانش ، برای دانشجویان سخنانی ارائه نمود. ایشان تدین و تخصص را لازمه پیشرفت علمی دانسته و توجه دانشجویان را به معنویت، تدین و تلاش در جهت کسب تخصص خواستار شد.
🔹 محفل با دعائیه خیر پایانی توسط استاد محترم داکتر افضلی به پایان رسید.

https://eshraq.edu.af
http://www.t.me/eshraqaf_info
https://t.me/eshraqfarhangaf
https://facebook.com/eshraq.edu.afghanistan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *