✳️ برگزاری ورکشاپ علمی «فنون پذیرایی و تشریفات اداری » ویژه کارمندان ادارات دولتی توسط مؤسسه تحصیلات عالی اشراق

🔸 ورکشاپ دو روزه ای با عنوان « *فنون پذیرایی و تشریفات اداری* » با همکاری و مشارکت مؤسسهٔ تحصیلات عالی اشراق و ریاست منابع بشری مقام محترم ولایت هرات و با ارائه توسط داکتر محمد آصف محسنی یک تن از اساتید کدر علمی اشراق، به روزهای یکشنبه و سه شنبه مؤرخ 3 و 5 سرطان 1403 شمسی مطابق به 16 و 18 ذی الحجه 1445 قمری تدویر و برگزار گردید.

🔹 نخستین روز این ورکشاپ با قرائت آیاتی الهی و گردانندگی قاری محترم آقای نورزایی یک تن از دانشجویان اشراق، برنامه افتتاح شده و نوای کلام الهی نوازش گر روح و جان حاضرین گردید.
🔸 در ابتدای برنامه محترم داکتر احمد رفیع عبداللهی رئیس مؤسسه تحصیلات عالی اشراق ، ضمن خوشامدگویی به حاضرین پیرامون لزوم و اهمیت برنامه های علمی و آموزشی برای کارمندان ادارات دولتی و زمینه های همکاری بیشتر با ریاست منابع بشری مقام محترم ولایت هرات سخنانی ارزشمند ارائه نمود. ایشان موضوع «فنون پذیرایی و تشریفات اداری» را در ادارات دولتی مهم دانسته و این ورکشاپ را در جهت افزایش دانش و مهارت های تشریفاتی کارمندان دولتی قابل توجه و مهم ارزیابی نمود.
🔹در بخش اصلی این ورکشاپ محترم استاد داکتر محمد آصف محسنی عضو کدر علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی مؤسسه تحصیلات عالی اشراق به عنوان مدرس و کارشناس برنامه در مدت 2 روز از ورکشاپ، موضوع را با زوایای مختلف آن مورد بحث قرار داده و پیرامون «فنون پذیرایی و تشریفات اداری» و ضرورت ها و مؤلفه های آن بطور مفصل ارائه سخن نمودند. ایشان افزایش دانش و مهارت کارمندان بست های خدماتی ادارات و دوایر دولتی را بر فنون و شیوه های تشریفات و پذیرایی مهم دانسته و آن را زمینه ساز افزایش بهره وری و مؤثریت در ادارات دولتی ارزیابی نمود.
🔸این برنامۀ دو روزه برای تعدادی از کارمندان بست های خدماتی ادارات دولتی ولایت هرات برگزار گردید. هدف از برگزاری چنین برنامه ای افزایش ارتقای ظرفیت کارمندان و ارائه اطلاعات مورد نیاز ایشان در راستای فعالیت مؤثر و هدفمند در طول مسئولیت شان در ادارات و نهادهای مربوطه بوده است.
🔹در روز اخیر و در اختتام ورکشاپ، لوح سپاس برای استاد ارائه دهنده و قاری محترم و همچنین با تفویض تصدیق‌نامه برای اشتراک‌کنندگان، برنامه خاتمه یافت.

 

https://eshraq.edu.af
https://t.me/eshraqfarhangaf
https://facebook.com/eshraq.edu.afghanistan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *