داکتر احمد رفیع عبداللهی رئیس جدید دانشگاه اشراق

داکتر احمد رفیع عبداللهی به عنوان رئیس جدید دانشگاه اشراق آغاز به کار نمود
طی یک محفل به روز سه شنبه 1 جوزا 1403 با حضور هیأت مؤسسان و هیأت رهبری اشراق، داکتر احمد رفیع عبداللهی به عنوان رئیس جدید دانشگاه اشراق معرفی گردید.
محفل با قرائت آیاتی از قرآن شریف توسط قاری محترم آقای محمد جواد امینی آغاز شد، سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای روحانی عضو هیأت مؤسسان و رئیس هیأت امنای دانشگاه اشراق، سخنانی در اهمیت و جایگاه فعالیت های علمی و آکادمیک ایراد نموده و دستاوردهای اشراق را در طول سال های فعالیت ارزشمند توصیف کرده و از تلاش های هیأت رهبری در این مسیر قدردانی نمودند.
در ادامه داکتر احمد رفیع عبداللهی رئیس جدید دانشگاه اشراق، ضمن اشاره به تلاش های صورت گرفته گذشته توسط رؤسای سابق، طرح ها و پلان های انکشافی خود را در ابعاد مختلف تشریح و تبیین نموده، نسبت به برنامه های آینده خویش روشنی انداخت. ایشان ضمن اشاره به دستاوردهای گذشته اشراق، افزود؛ برای رسیدن به وضعیت مطلوب و چشم انداز تعریف شده، طرح ها و برنامه هایی را با همکاری و همراهی بخش های مختلف اشراق اجرایی خواهیم نمود.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای رجب زاده از جمله هیأت مؤسسان ضمن ارائه سخنانی، از فعالیت ها و تلاش های هیأت رهبری اشراق تقدیر و تشکر نموده و محفل را را دعائیه ای پایان دادند.
در اخیر حاضرین داکتر احمد رفیع عبداللهی را به عنوان رئیس جدید دانشگاه اشراق تا محل دفتر ریاست همراهی نموده و ایشان با دعای خیر حاضرین کار خود را بصورت رسمی آغاز نمود.

https://eshraq.edu.af
http://www.t.me/eshraqaf_info
https://t.me/eshraqfarhangaf
https://facebook.com/eshraq.edu.afghanistan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *