📣 اخبار دانشگاه اشراق:

🔹 برگزاری بزرگترین کانکور آزمایشی زون غرب در دانشگاه اشراق

🎓 طی یک برنامه به روز جمعه 11 جوزا 1403 بزرگترین کانکور آزمایشی زون غرب توسط مؤسسه دانش گستر و با همکاری مؤسسه تحصیلات عالی اشراق با حضور بیش از یک هزار داوطلب برگزار گردید.

🔹 برنامه با تلاوت کلام الهی آغاز شد سپس محترم داکتر احمد رفیع عبداللهی؛ رئیس دانشگاه اشراق، ضمن خوشامدگویی به مهمانان و داوطلبین، پیرامون اهمیت برگزاری کانکور آزمایشی و تاثیر آن بر مؤفقیت محصلان سخنانی ارائه نمودند.

🔸 همچنین ایشان در بخشی از سخنان خود به معرفی ظرفیت های مؤسسه تحصیلات عالی اشراق پرداخته و آمادگی این مجموعه آکادمیک را برای ارائه خدمات علمی فرهنگی به جوانان و محصلان عزیز اعلان کرده و در پهلوی آن محصلان را به تلاش و کوشش در جهت رشد علمی و کسب دانش و تجربه که لازمه آبادانی و توسعه وطن می باشد دعوت نمودند.

🔹 همچنین مدیریت محترم لیسه مولانا عبدالله هاتفی در بخشی از برنامه پیرامون اهمیت کانکور آزمایشی به عنوان یکی از عوامل موفقیت در کانکور اصلی سالانه پوهنتون های دولتی، سخنانی ارائه نموده از برگزار کننده گان قدردانی کردند.

🔸 در ادامه محترم انجنیر یونس سلطانی یک تن از مسئولین مؤسسه دانش گستر ، در مورد فرایند برگزاری کانکور آزمایشی توضیحاتی داده از مشارکت و همکاری دانشگاه اشراق قدردانی نمود.

🔹 در اخیر قفل سئوالات با نظارت مسئولین و مهمانان و همکاری دو تن از داوطلبین باز شده و با توزیع سئوالات بین داوطلبین کانکور آزمایشی آغاز گردید. در خلال اجرای کانکور آزمایشی، ریاست دانشگاه اشراق به همراه تعدادی از اساتید و مهمانان از روند برگزاری کانکور بازدید نموده و با چند تن از داوطلبین گفتگو کردند.

🔸 گفتنی است که این برنامه توسط مؤسسه دانش گستر و همکاری دانشگاه اشراق و حمایت فولاد سیکلت برگزار گردید که مورد استقبال زیاد داوطلبین قرار گرفت.

 

#دانشگاه_اشراق_هرات
#کانکور_آزمایشی
#جوزا_1403

https://eshraq.edu.af
http://www.t.me/eshraqaf_info
https://t.me/eshraqfarhangaf
https://facebook.com/eshraq.edu.afghanistan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *