داکتر مهدی حیدرپور به عنوان رئیس جدید دانشگاه اشراق آغاز به کار کرد
طی یک محفل به روز شنبه 30 دلو 1400 داکتر مهدی حیدرپور به عنوان رئیس جدید دانشگاه اشراق معرفی گردیده و از خدمات داکتر احمد سعید عبداللهی به عنوان رئیس سابق اشراق تقدیر شد.
در این مراسم که با حضور هیأت مؤسسان، هیأت امناء ، هیأت رهبری، اساتید و کارمندان اشراق برگزار شد، داکتر احمد سعید عبداللهی رئیس سابق اشراق به تشریح فعالیت های چهار ساله خود پرداخته، به اهم دستاوردهای اشراق در ابعاد مختلف ،در طول مدت ریاست خود اشاره کرد. ایشان ضمن بیان نیازهای آینده اشراق در ابعاد مختلف، بر ادامه همراهی و همکاری خود با دانشگاه و ریاست جدید آن تأکید نمود.


در ادامه داکتر مهدی حیدرپور رئیس جدید دانشگاه اشراق، ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته گذشته توسط رؤسای سابق، طرح ها و پلان های انکشافی خود را در ابعاد مختلف تشریح و تبیین نموده، نسبت به برنامه های آینده در مسیر توسعه و رشد بیش از پیش اشراق روشنی انداخت. ایشان ضمن اشاره به دستاوردهای گذشته اشراق، افزود؛ برای حل مشکلات و چالش های موجود طرح ها و برنامه هایی را روی دست خواهد گرفت و چشم انداز روشنی را برای مجموعه ترسیم نمود.
در ادامه محفل انجنیر نظری به نمایندگی از حاج عظیم قناویزیان رئیس کمپانی بین المللی سوپر کولا یک تن از اعضای هیأت امنای اشراق و حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد آقای روحانی از جمله هیأت مؤسسان و رئیس هیأت امنای دانشگاه اشراق به ایراد سخن پرداختند.
در اخیر برنامه به عنوان تقدیر از خدمات و تلاش های چهارساله داکتر احمدسعید عبداللهی و به رسم یادبود، لوح سپاس و تابلوی هنری مزین به آیات شریقه قرآن کریم به ایشان اهداء گردید.
محفل به همت مدیریت فرهنگی و ارتباطات دانشگاه اشراق برگزار گردید.

https://eshraq.edu.af
http://www.t.me/eshraqaf_info
https://t.me/eshraqfarhangaf
https://facebook.com/eshraq.edu.afghanistan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *